KADERNÍCKY KURZ

Angels Beauty

KADERNÍCKY KURZ

Tento kurz je určený pre všetkých so stredným odborným vzdelaním (SOU), alebo stredoškolským vzdelaním, ktorých práca kaderníčky baví a chcú pracovať v kaderníckom salóne, alebo si otvoriť živnosť.

Baví vás práca s vlasmi ? Chcete sa stať odborníkom v oblasti kaderníctva?

Angels beauty Šala

Čo sa u nás naučíte?

Naučíte sa všetko, čo sa učia študenti SOU služieb počas 3. rokov vedomostí, ktoré budete vedieť okamžite uplatniť v praxi. Užitočné informácie, triky a tipy od profesionálnych lektorov, naučíte sa používať kadernícke prístroje a pomôcky, diagnostikovať kvalitu a typ vlasov, preparovať a regenerovať vlasy, určovať typológiu tváre, technologické postupy pri kaderníckych úkonoch (farbenie, odfarbovanie, melír, vodová ondulácia, trvalá preparácia vlasov a pod.), ďalej sa naučíte robiť dámske, pánske a detské strihy, záverečnú úpravu a styling vlasov, tvorba účesov a použitie vlasových ozdôb, základy zdravovedy, oboznámite sa s BOZP a hygienickými predpismi, naučíte sa používať všetky profesionálne pomôcky a vlasovú kozmetiku.

Viac

O kurze

Angels beauty Šala

Možnosť financovania cez úrad práce!

Termíny kurzu

10.6.2024 – 12.8. 2024

Akreditácia:

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Číslo akreditácie:

3765/2022/42/1

Rozsah kurzu:

450 hodín

Cena kurzu (novoročná akcia!!):

1200 eur

Miesto realizácie kurzu a kontakt:

Nemocničná 1, Šaľa,92701

Zvládnuť základné teoretické a odborno – profesionálne zručnosti, nutné pre výkon práce kaderníka – kaderníčky.

Posledné voľné miesta ! Využite možnosť a prihláste sa na akreditovaný kurz pod vedením skúsených lektorov.

V prípade, ak ste evidovaný na Úrade práce, teraz je možnosť preplatiť aj 100% z ceny kurzu prostredníctvom projektu RE-PAS!!!

 Na praxi používa každý účastník kurzu vlastné pomôcky ako napr.nožnice a hrebene (povinná výbava na kurze, ktorú je možnosť zakúpiť za zvýhodnenú cenu). Niektoré pomôcky si môžete požičať v Angels beauty. V priebehu kurzu si účastník zabezpečuje modelov k praktickej časti sám. Zo strany Angels Beauty sa snažíme pomôcť so zabezpečovaním modelov. Zo začiatku praxe si niektoré úkony budete skúšať sami na sebe. Po prípade na cvičných hlavách. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete. Kurz vychádza z požiadaviek na kadernícku profesiu. Dôraz sa kladie na výcvik praktickej činnosti. Teoretická časť sa účelovo viaže k jednotlivým praktickým úkonom v práci kaderníčky (kaderníka). Praktickú časť účastníci absolvujú v kaderníckom salóne, alebo na tento účel vybavenom pracovisku. Učebný plán obsahuje: umývanie vlasov a vodová ondulácia, všetky typy strihania, farbenie vlasov, odfarbovanie vlasov, preparácia vlasov, regenerácia vlasov.

 • V rámci akreditovaného kaderníckeho kurzu v Angels Beauty absolvujete kvalitnú a efektívnu výučbu, s osobitným prístupom ku každému účastníkovi podľa potreby vďaka ktorej nadobudnete potrebné teoretické vedomosti  a praktické zručnosti.
 • Možnosť zakúpenia základného štartovacieho balíku za zvýhodnenú cenu.
 • Pomoc pri zháňaní modelov a modeliek na praktickú časť kurzu,
 • učebný materiál ZADARMO.
 •  
 • Ako BONUS získate základný kurz vizáže v hodnote 200 eur zadarmo.
 • *Chceli by ste po ukončení kurzu začať podnikať? Predloženie vášho osvedčenia o absolvovaní akreditovaného kurzu je základnou podmienkou. Potrebné je ešte úspešné absolvovanie živnostenskej skúšky.

 

Na kurz je možné sa prihlásiť : 

mailom:            tajana.angel@gmail.com

telefonicky:     0949270999


Akreditovaný kurz kaderník/ kaderníčka je určený všetkým, ktorých práca kaderníčky baví a chceli by sa tomuto remeslu priučiť.

Po ukončení kurzu sa kaderníctvu môžete venovať profesionálne a zamestnať sa ako kaderník/ kaderníčka

 (pre SZČO je potrebná živnostenská skúška.

 •  
 • Podmienkou pre prihlásenie do  kurzu je potrebné ukončené stredoškolské vzdelanie. Vstupné vedomosti či znalosti z oblasti kaderníctva sa nevyžadujú.
 •  
 • Po absolvovaní kurzu získáte certifikát o absolvovaní kurzu s celoštátnou platnosťou akreditovaný MŠ.
 •  
 • Rozsah kurzu je 450 vyučovacích hodín rozdelených na teoretickú časť 170 hodín a praktickú časť 280h.
 •  
 • ( Praktická časť prebieha v kaderníckom salóne Angels Beauty.)

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na dobrovoľníkoch – modelkách/modeloch. Každý účastník si zabezpečuje modelov (možno svoju budúcu klientelu) na kurz sám. So zabezpečením dobrovoľníkov pre vás pomôže aj VaV Akademy a to v pomere max. 20% VaV : 80% Študent. Zo začiatku praxe si preberanú teóriu budete skúšať sami na sebe. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete.

Orientačná dĺžka kurzu je cca 10 týždňov. Trvanie kurzu závisí od intenzity štúdia, ktorú je možné si prispôsobiť podľa dohody možností lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-5x do týždňa.

Angels Beauty

Užitočné odkazy

Contact